۲۴ آذر ۱۳۸۷

فارس: حاج‌جواد فیض‌مشکینی فرزند مرحوم آیت‌الله العظمی مشکینی، جانباز هشت سال دفاع مقدس پس از تحمل سال‌ها مجروحیت به ملکوت اعلی پیوست.

شهید حاج جواد مشکینی از شهریور ماه سال 64 از طریق بسیج به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و به مبارزه با متجاوزان پرداخت و از حریم دین مبین اسلام دفاع کرد.

وی با حضور در لشکر 17 علی بن ابیطالب (ع) به مجاهدت و ایثار پرداخت و در جزیره مجنون مورد اصابت ترکش از ناحیه سر قرار گرفت و به درجه رفیع جانبازی نایل آمد.

جواد فیض مشکینی که در طول دوران کودکی و نوجوانی در کنار پدر بزرگوارش آیت‌الله العظمی مشکینی (ره) مبارزه با رژیم منحوس پهلوی و روزهای تبعید پدر را تجربه کرده بود، با آغاز جنگ تحمیلی در دوران جوانی وارد پیکار با دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد و به دفاع و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی پرداخت.

شهید حاج جواد مشکینی پس از اتمام جنگ نیز در کنار پدر شریفش در راستای ترویج ارزش‌های اسلامی گام برداشت و تلاش کرد تا پاسدار خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس باشد.

وی بعد از سال‌ها تحمل رنج و مرارت ناشی از مجروحیت شب گذشته دعوت حق را لبیک گفت و شربت شهادت را نوشید و به دیدار حق شتافت.
مراسم تشییع پیکر این شهید سرافراز فردا صبح آذر ساعت 10 از مقابل مسجد امام حسن عسگری (ع) به سمت حرم حضرت معصومه (س) برگزار شده و در گلزار شهدای قم به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین مراسم بزرگداشت این شهید بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امام حسن عسگری (ع) قم برگزار می‌شود.


دسته ها : اخبار
X